Одговор у вези са појашњењима конкурсне документације бр. 7/2015

Београд, 05.08.2015. год.

У вези са Захтевом за додатним информацијама и појашњењима конкурсне документације за јавну набавку бр.7/2015-добра-набавка намештаја и пратеће опреме за потребе објеката у оквиру Предшколске установе „Савски венац“, који је Наручиоцу достављен од стране једног од заинтересованих понуђача, у складу са чланом 63. ставом 3. Закона о јавним набавкама објављујемо информацију о достављеном следећем

Поводом питања да ли се код добра која се налазе под редним бројем 8.-Кревет дечији сложиви димензија 130x53x14цм  ради о ПВЦ или неком другом материјалу, Наручилац је у конкурсној документацији за ЈН бр. 7/2015-добра-набавка намештаја и пратеће опреме у Спецификацији квалитета и количине намештаја и пратеће опреме, између осталог одредио: „Стабилност дела за спавање постигнута је одличном затегнутошћу платна које је чврсто заварено дуж 2 дуже и дуж 1 краће стране, а са четврте стране је фиксирано“.

Наручилац се определио да за наведена добра стабилност дела за спавање буде постигнута одличном затегнутошћу плата које је од ПВЦ материјала.

Слободанка Јоксимовић,члан,с.р.