Додела награда за учествовање на Ликовном конкурсу Ватрогасног савеза Београда

У ликовном конкурсу које је организовао Ватрогасни савез Београда, за избор најуспешнијег ликовног рада деце предшколског узраста на територији града Београда на тему

„ Живот детета је најважнији “

учетвовали су и освојили награде деца из припремних група вртића „Анђелак“ и „Краљица Јелена Анжујска“ .

Деци су уручене награде за учествовањена ликовном конкурсу у Ватрогасном савезу града Београда. Том приликом је за децу организован пригодан програм. Почасни гост у програму који је припремљен за децу, била је глумица и хуманиста, истакнута Бранка Веселиновић, која је децу поздравила стиховима Десанке Максмовић.

Претходни Следећи

Организатори су се захвалили деци и Установама које су учествовале на ликовном конкурсу и изразила наду да ће се наставити даља сарадња и едукација деце у предшколским установама са циљем – Свима је у интересу што већа дечја безбедност.