Измене конкурсне документације – куповина електричне енергије

Београд,28.03.2014.год.

На основу чл. 63.ст.1. Закона о јавним набавкама наручилац Предшколска установа „Савски венац“ врши

ИЗМЕНЕ КОНКУРСНЕ ДОКУМЕНТАЦИЈЕ У ПОСТУПКУ ЈАВНЕ НАБАВКЕ  БР. 3/2014-ДОБРА-КУПОВИНА ЕЛЕКТРИЧНЕ ЕНЕРГИЈЕ

Предшколска установа „Савски венац“ као наручилац у поступку јавне набавке

бр. 3/2014-набавка добара-куповина електричне енергије, врши измену конкурсне документације у року за подношење понуда и то:

1. Из обрасца „Списак мерних места“ на страни 28 конкурсне документације  брише се мерно место под бројем 14. „ЕД број 94165550 „Анђелак“,Бирчанинова бр. 18а“,које је грешком уписано,а исто тако додаје се нова колона,у којој је наведена планирана потрошња електричне енергије у киловат часовима на годишњем нивоу по мерним местима и укупна планирана годишња потрошња Наручиоца.
  2. Измена овог обрасца начињена је због исправке грешке,као и због процене да ће подаци о планираној потрошњи олакшати понуђачима састављање понуде у овој набавци.
  3. Нови образац „Списак мерних места“ обележен је бројем 28а и саставни је део ових Измена конкурсне документације.

За Комисију за јавну набавку
Јадранка Јанковић,члан