Измене конкурсне документације ЈН мале вредности бр.2/2014

Београд,27.02.2014.год.

На основу чл. 63.ст.1. Закона о јавним набавкама наручилац Предшколска установа „Савски венац“ врши

ИЗМЕНЕ КОНКУРСНЕ ДОКУМЕНТАЦИЈЕ У ПОСТУПКУ ЈАВНЕ НАБАВКЕ МАЛЕ ВРЕДНОСТИ  БР. 2/2014-ГРАЂЕВИНСКО ЗАНАТСКИ РАДОВИ У ВРТИЋУ „ДУГА“

Предшколска установа „Савски венац“ као наручилац у поступку јавне набавке мале вредности бр. 2/2014-набавка радова-Грађевинско занатски радови у вртићу „Дуга“, врши измену конкурсне документације у року за подношење понуда:

1. У делу конкурсне документације под називом  „Образац структуре цене-Образац број 13-Електро радови у приземљу, тачка бр.9“,  и то тако што се тачка 9. наведеног Обрасца, која је гласила „Испорука и уградња надградне флуоросцентне светиљке 4x16W, означене на цртежу са алуминијумским растером и са четири цеви од 16W у заштити IP20“ мења и гласи:“ Испорука и уградња надградне флуоросцентне светиљке 4x18W, означене на цртежу са алуминијумским растером и са четири цеви од 18W у заштити IP20.“
  2. У делу конкурсне документације под називом  „Образац структуре цене-Образац број 13-Грађевински радови на спрату, тачка бр.27“,  и то тако што се тачка 27. наведеног Обрасца, која је гласила „Испорука и уградња мрежне утичнице М1,RJ 45, комада 76“, мења и гласи „Испорука и уградња мрежне утичнице М1,RJ 45, комада 7“

Молимо Вас да уважите наведене техничке грешке.

С поштовањем

За Комисију за јавну набавку